W końcu udało mi się wystartować z blogiem! Znajdziesz tu różnego rodzaju recenzje, opisy dotyczące książek i publikacji. Zajmuję się literaturą od lat, a im dłużej się nią zajmuje, tym bardziej mnie ona fascynuje.

Myśl o założeniu bloga narodziła się już dawno, ale dopiero teraz zdecydowałem się na ten krok, by zacząć dzielić się swoją pasją z innymi. Już jako dziecko uwielbiałem czytać, szczególnie literaturę fantasy. Władcę Pierścienia i Hobbita chyba znam już na pamięć i jeszcze nie raz wrócę do tych fantastycznych powieści. Mam na swoim koncie naszego rodzimego Geralta z Rivii, który obecnie podbija świat razem ze swoją klaczą Płotką oraz mieczami wiedźmińskimi. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ książek przeczytałem znacznie, znacznie więcej :).

Mam nadzieję, że tym krótkim wstępem zainteresowałem Was swoją witryną i będziecie często tu wracać po recenzje i być może (mam nadzieję) znajdziecie tu coś nowego do przeczytania, czego jeszcze nie zdążyliście poznać.

Do zobaczenia wkrótce w kolejnych wpisach! 🙂